Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “OLPLAN”

Jacek Mierzejewski

10-417 Olsztyn

ul. Towarowa 20 (baza osobowa PKS)

Kontakt w sprawie realizacji, zamówień oraz ofert:

tel. +48 537 000 665, tel. +48 661929825

 

 

 

Czynne

PN-PT 8:00 – 16:00

Sobota Kontakt telefoniczny

Dodatkowo wprowadziliśmy naprawy od 6:00 do 22:00

po uprzednim kontakcie telefonicznym z dojazdem do klienta

Kontakt ogólny: biuro@olplan.pl

 


Wyświetl większą mapę

Wycena-Instrukcja:

W celu wyceny plandeki należy podać nam niezbędne wymiary plandeki jak na rysunku poniżej

długość A

szerokość B

wysokość C

Podczas kontaktu z działem sprzedaży należy przygotować się, iż pracownik zapyta czy na bortach są niezbędne elementy mocowania plandeki, tzw. mostki lub haki. Cena obejmuje koszt kompletnej plandeki do założenia na stelaż bez ewentualnych akcesorii na bortach- elementy te są liczone osobno. Nasz pracownik jest do państwa dyspozycji od 7:00 do 20:00 od poniedziałku  do piątku pod numerem telefonu: 537000665 lub zapraszamy do kontaktu e-mailowego: biuro@olplan.pl

W przypadku plandek nietypowych, należy zmierzyć maksymalne wymiary: długość i szerokość lub uprzednio wysłać zdjęcie na e-mail w celu ułatwienia nam kontaktu z państwem i ewentualnemu doradzeniu w sposobie montażu itp.

Natomiast, zamówienia na życzenie klienta z rysunku, niezbędne jest przesłanie zdjęć oraz czytelnego rysunku z wymiarami np. przyczepki.  Uwaga! wszelkie nasze prace są wykonywane z przekątną dachu  i boków więc należy uwzględnić to podczas pomiarów jak również i elementy wystające takie jak zapięcia bortów.

Rysunek powyżej pokazuje jak zmierzyć szerokość klapy na dole B (czerwona linia) oraz długość A w przypadku, gdy opadająca plandeka wejdzie na zapięcie, to samo tyczy się wszelkich innych wystających elementów.

Rysunek poniżej ukazuje nam w jaki sposób zmierzyć łódkę tak byśmy byli wstanie odwzorować to na plandece z Państwa rysunku.

Plandeka na łódkę