OLPLAN – WYKONUJEMY WYDRUK PEŁNOKOLOROWYCH REKLAM NA SAMOCHODACH DOSTAWCZYCH

Reklama jest dźwignią handlu. Wie o tym każdy przedsiębiorca, a szczególnie ten, który posiada hale namiotowe, osłony tarasowe oraz plandeki na samochodach. Ich duże i płaskie powierzchnie są idealnym nośnikiem reklamy. Chcąc umożliwić Państwu promocję swojej firmy, produktów i usług, oferujemy usługę wykonawstwa reklam na wszystkich naszych produktach.

Reklama na namiotach i osłonach tarasowych

Wykorzystywane w handlu i gastronomii namioty oraz osłony tarasów, są świetnym miejscem do umieszczenia logo firmy, reklamy produktu lub innego tekstu, zachęcającego do skorzystania z usług. Reklama umieszczona na materiale plandekowym, zostaje wykonana jedną z kilku dostępnych technologii.

Jak powstają nasze reklamy

Rozumiemy że reklama na plandece narażona jest na wiele niekorzystnych czynników. Powinna zatem być trwała, ale i starannie wykonana. Aby uzyskać najlepszy efekt, stosujemy kilka technik produkcji reklam:

  • reklama drukowana komputerowo,

  • reklama malowana farbami,

  • reklama wyklejana foliami.

Każda z tych metod została dostosowana do warunków technicznych podłoża i gwarantuje maksymalną wytrzymałość znakowania. Wykonane przez nas reklamy są trwałe i odporne na skrajne warunki użytkowania, w tym wahania temperatur, promienie UV, a także opady atmosferyczne. Wybór najlepszej techniki wykonania reklamy, uzależniony jest od projektu: jego wielkości, ilości kolorów i stopnia skomplikowania. Proste reklamy, złożone z nieskomplikowanych kształtów i małej ilości kolorów, mogą być wykonane w technice malowania farbami lub wyklejone specjalnymi, elastycznymi foliami banerowymi. Realizacja bardziej skomplikowanych projektów reklam, odbywa się w technologii druku komputerowego, dając możliwość pełnego odwzorowania kolorów, przejść tonalnych, a nawet wydrukowania zdjęcia na plandece.

Dlaczego reklama na plandece się opłaca?

Zastanawiają się Państwo czy warto inwestować w reklamę na plandece namiotu, osłony tarasowej lub samochodu? Naszym zdaniem to słuszna decyzja, która w krótkim czasie może przynieść Państwa firmie wiele korzyści.

  1. Reklama bez abonamentu – decydując się na reklamy na plandece, ponoszą Państwo tylko jednorazowe koszty, związane z jej produkcją. Dalsze korzystanie z niej odbywa się bez żadnych dodatkowych opłat i abonamentów, ponieważ znajdują się na należących do Państwa plandekach.

  1. Duży zasięg oddziaływania – reklama jest tym skuteczniejsza, im więcej osób może ją ujrzeć. Umieszczenie reklamy na plandece samochodów sprawia, że każdego dnia będą ją widzieć setki kierowców i pieszych. Podobnie jest z reklamą na namiotach i osłonach tarasowych, znajdujących się w pobliżu uczęszczanych szlaków komunikacyjnych. Warto pamiętać o tym, że dla uzyskania jeszcze lepszego efektu, należy zadbać o ciekawy, przyciągający uwagę projekt reklamy.

  1. Budowane świadomości marki – wykonana przez nas reklama może zawierać Państwa logo lub inne elementy identyfikacji wizualnej firmy. Umieszczenie tego typu oznaczeń w reklamie, jest działaniem budującym świadomość marki wśród Państwa klientów. Im częściej logo pojawia się w przestrzeni publicznej, tym głębiej zapisuje się w pamięci potencjalnego klienta i sprawia, że Państwa firma jest mu lepiej znana i darzona większym zaufaniem.

  1. Wskazówka dla klienta – problem wielu firm jest trudność w dotarciu do ich siedziby. Złe oznaczenie drogi dojazdu lub dojścia, może przekładać się na małe zyski. Czytelna i dobrze widoczna reklama jasno informuje, że w tym miejscu działa restauracja, pub, kawiarnia lub inna firma.

Reklama na istniejących plandekach

Reklamy na plandekach wykonujemy na etapie realizacji zamówienia, kiedy materiał jest przycinany do odpowiednich kształtów i wymiarów. Istnieje również możliwość wykonania reklamy na już istniejących namiotach, osłonach i plandekach. Wymaga to wówczas zdjęcia pojedynczych elementów, ich starannego oczyszczenia i przygotowania do naniesienia reklamy. Dla uzyskania oczekiwanej trwałości reklamy, podłoże powinno być w dobrym stanie technicznym, bez pęknięć, przetarć lub rozcięć. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Reklama drukowana na autach dostawczych

Reklamę na autach techniką drukowaną wykonujemy dla klientów, których projekty wymagają zastosowania wielu kolorów grafiki oraz zdjęć w pełnym kolorze, co pozwala na uwolnienie wyobraźni i zaprojektowanie reklamy rzucającej się w oczy klienta  zastosowanie szokujących efektów, które wpadają w oczy potencjalnych klientów. Reklamy tego typu są drukowane specjalnymi tuszami do druku wielkoformatowego, przystosowanych do druku na plandekach samochodowych. W obecnej chwili wprowadziliśmy nową technologie druku UV, która jeszcze bardziej spełni oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów.

Projekty dostarczane przez klientów powinny spełniać wymagania:

Pliki TIFF CMYK PC (32 bity) bez warstw, masek i patchy.
Rozmiar 1:1 lub 1:10 po zwiększeniu dpi 10-krotnie.
Aby uzyskać pełną czerń należy
czarny kolor zrobić składowy C40% M40% Y40% B100%.
Wydruk próbny ( MatchPrint, Cromalin).

Reklama malowana na autach dostawczych

Cechuje się wysoką trwałością na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu specjalnych farb reklama tego typu nie wyciera się, nie kruszeje ani nie ulega wyblaknięciu, co ma miejsce przy reklamach drukowanych. Reklama tego typu wytrzymuje do końca żywotności plandeki (nawet powyżej 10 lat w zależności od użytkowania plandeki przez klienta). Dzięki tej technice jesteśmy w stanie wykonać reklamę na starej plandece, dostarczonej od klienta, co oszczędza koszty wykonania reklamy w przypadku, gdy klient zakupił auto z gotową plandeką.

Natomiast, jeśli projekt dostarcza Nam klient to powinien on być zapisany w programie corel 9.0 zamieniony na krzywe.

Reklama malowana na samochodach dostawczych szablonami

Reklamy Malowane szablonami – firana

Firana plandeka malowana plus oklejany tył

Przyczepa – reklama malowana z szablonów