Jak zmierzyć osłony tarasowe

Jak zmierzyć łódkę

Jak zmierzyć przyczepkę

Wycena-Instrukcja:

W celu wyceny plandeki należy podać nam niezbędne wymiary plandeki jak na rysunku poniżej

długość A

szerokość B

wysokość C

Rysunek poniżej pokazuje jak zmierzyć szerokość klapy na dole B (czerwona linia) oraz długość A w przypadku, gdy opadająca plandeka wejdzie na zapięcie, to samo tyczy się wszelkich innych wystających elementów.

Rysunek poniżej ukazuje nam w jaki sposób zmierzyć łódkę tak byśmy byli wstanie odwzorować to na plandece z Państwa rysunku.

Podczas kontaktu z działem sprzedaży należy przygotować się, iż pracownik zapyta czy na bortach są niezbędne elementy mocowania plandeki, tzw. mostki lub haki. Cena obejmuje koszt kompletnej plandeki do założenia na stelaż bez ewentualnych akcesorii na bortach- elementy te są liczone osobno. Nasz pracownik jest do państwa dyspozycji od 7:00 do 16:00 od poniedziałku  do piątku pod numerem telefonu: 537000665 lub zapraszamy do kontaktu e-mailowego: biuro@olplan.pl

W przypadku plandek nietypowych, należy zmierzyć maksymalne wymiary: długość i szerokość lub uprzednio wysłać zdjęcie na e-mail w celu ułatwienia nam kontaktu z państwem i ewentualnemu doradzeniu w sposobie montażu itp.

Natomiast, zamówienia na życzenie klienta z rysunku, niezbędne jest przesłanie zdjęć oraz czytelnego rysunku z wymiarami np. przyczepki.  Uwaga! wszelkie nasze prace są wykonywane z przekątną dachu  i boków więc należy uwzględnić to podczas pomiarów jak również i elementy wystające takie jak zapięcia bortów.

 

Jak zmierzyć naczepę

Rysunek wywrotki, zwykła bez zawiasów.

Rysunek wywrotki, z zawiasami do bortów.

Rysunek wywrotki, z wycięciami z tyłu.