Jak zmierzyć osłony tarasowe

 

Pomiar osłon tarasowych

 

Jak zmierzyć łódkę

Rysunek poniżej ukazuje nam w jaki sposób zmierzyć łódkę tak byśmy byli wstanie odwzorować  na plandece z Państwa rysunku.

Łódka pomiary

 

 

Jak zmierzyć przyczepkę 

Wycena-Instrukcja:

W celu wyceny plandeki należy podać nam niezbędne wymiary plandeki jak na rysunku poniżej

długość A

szerokość B

wysokość C

Przyczepka

Rysunek poniżej pokazuje jak zmierzyć szerokość klapy na dole B (czerwona linia) oraz długość A w przypadku, gdy opadająca plandeka wejdzie na zapięcie, to samo tyczy się wszelkich innych wystających elementów.

Rysunek poniżej ukazuje nam w jaki sposób zmierzyć łódkę tak byśmy byli wstanie odwzorować to na plandece z Państwa rysunku.

 

klapy

Podczas kontaktu z działem sprzedaży należy przygotować się, iż pracownik zapyta czy na bortach są niezbędne elementy mocowania plandeki, tzw. mostki lub haki. Cena obejmuje koszt kompletnej plandeki do założenia na stelaż bez ewentualnych akcesorii na bortach- elementy te są liczone osobno. Nasz pracownik jest do państwa dyspozycji od 7:00 do 16:00 od poniedziałku  do piątku pod numerem telefonu: 537000665 lub zapraszamy do kontaktu e-mailowego: biuro@olplan.pl

W przypadku plandek nietypowych, należy zmierzyć maksymalne wymiary: długość i szerokość lub uprzednio wysłać zdjęcie na e-mail w celu ułatwienia nam kontaktu z państwem i ewentualnemu doradzeniu w sposobie montażu itp.

Natomiast, zamówienia na życzenie klienta z rysunku, niezbędne jest przesłanie zdjęć oraz czytelnego rysunku z wymiarami np. przyczepki.  Uwaga! wszelkie nasze prace są wykonywane z przekątną dachu  i boków więc należy uwzględnić to podczas pomiarów jak również i elementy wystające takie jak zapięcia bortów.

 

 

Jak zmierzyć naczepę – patelnia

 

 

Rysunek wywrotki, zwykła bez zawiasów.

 

Wywrotka zwykła

 

 

Rysunek wywrotki, z zawiasami do bortów.

 

Wywrotka z zawiasami

 

 

 

Rysunek wywrotki, z wycięciami z tyłu.

 

Płachta z wycięciami tył